Одяг великих розмірів

Мода на дистрофічно-худих і високих прийшла до нас з-за «бугра» порівняно недавно. Після розвалу СРСР віяння зарубіжної моди на одяг великих розмірів почало "косити" наші ряди. У другій половині ХХ століття в Європі прийняли нові ідеали краси: високий зріст, вузькі стегна, маленькі груди, тонкі руки, які в край суперечать нашій слов'янській культурі.

Але не варто поспішати впадати у відчай, адже ми не за «бугром», а у нас вдома, де широкі форми чи є недолік?. Природна краса не порівняється зі штучною, навіяною чиєюсь виснаженою фантазією. Якщо Ви здорові, то хіба варто втрачати такий цінний дар в ім'я абсолютно невиправданих результатів? «А як же мода і все таке?» - Запитаєте Ви, - «Хочеться ж виглядати красиво і стильно, особливо якщо ти працюєш на солідній роботі і хочеш досягти певних висот». Не бійтеся магазинів одягу великих розмірів, адже цей стереотип всього лише психологічне переконання, не більше.

Ви прекрасні самі по собі, а одяг лише доповнення до Вас. Правильно підібраний одяг великого розміру може вигідно підкреслити ваші переваги. Ваша задача довести оточуючим, що у нас не місце дурним стереотипам, і великі розміри одягу, лиш дрібниця життя, а тіло можна зробити красивим не вдаючись до убивчих дієт і хірургічного ножа. Саме Ваша життєрадісність і оптимізм стануть запорукою успіху, було б здоров'я, а все інше прийде.

Отже, скажу лише одне - світова громадськість дійшла висновку (нарешті після стількох смертей) що пора міняти закони високої моди. Природні форми в найближчому майбутньому замінять ходячі скелети. Хто знає, може в наступному році почнеться нова епоха великих розмірів одягу, в якій з'являться чоловіки в одязі великих розмірів, адже вже зараз можна спостерігати досить багато конкурсів краси і показів чоловічого одягу великих розмірів.↑↑↑ В начало страницы ↑↑↑